GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Vas 14034015
nr 1403 4015
Anders Widjedal
(f. 1964), Sverige
Vas, Signerad, daterad -87. Glaserad keramik. Höjd: 13cm. Diameter: 25cm
Kondition: nagg
Anders Widjedal, svensk konstnär född 1964.
måndag 14 juni 2021
kl 19:24:01